Damla durumları hakkında Türk neden şüphe enkazının sınav sonuçları

نتائج فحص حطام الطائرة التركية تثير الشك حول ملابسات إسقاطها

نتائج فحص حطام الطائرة التركية تثير الشك حول ملابسات إسقاطها
لا زالت خيوط قضية الطائرة التركية التي أسقطتها سورية في الثاني والعشرين من شهر حزيران الماضي معقدة ومتشابكة، ولم تتّضح بعدُ بكل تفاصيلها.لا زالت خيوط قضية الطائرة التركية التي أسقطتها سورية في الثاني والعشرين من شهر حزيران الماضي معقدة ومتشابكة، ولم تتّضح بعدُ بكل تفاصيلها.
فبعد اعتراف سورية بإسقاط الطائرة التركية بدعوى أنها اخترقت الأجواء السورية، وأسفها عما حدث على لسان رئيسها بشار الأسد فيما بعد، ظهرت تفاصيل جديدة تثير الشك مرة أخرى حيال أغراض وكيفية إسقاط الطائرة.
فقد أعلنت رئاسة الأركان التركية في بيان متعلق بالطائرة المنكوبة، أنه ومن خلال التحقيقات ونتائج فحص حطام أجزاء الطائرة التي عثر عليها في قاع البحر، لم يعثر على أي دليل ملموس يُثبت أن الطائرة تعرّضت للإسقاط عن طريق تفجير أو احتراق بسبب تسرّب الوقود أو شي من هذا القبيل.
وأضاف البيان الصادر عن رئاسة الأركان التركية بأن السلطات المختصة تتابع تطورات القضية أولاً بأول وتعرض ما توصلت إليه إلى الجمهور، وإن الأجزاء التي عثر عليها لم تثبت أي شي، مؤكدة أن عمليات استخراج الأجزاء الأخرى لحطام الطائرة قد توقّفت جراء تعرّض سفينة البحث والاستكشاف العملاق "ناتيليوس" لخلل فنّي.
وأشار البيان إلى أن القوات المسلّحة تبحث عن طرق جديدة لاستخراج بقية أجزاء الطائرة حتى تكتمل لديهم الصورة بكاملهاوتتوصّلوا إلى نتائج ملموسة بخصوص إسقاط الطائرة Damla durumları hakkında Türk neden şüphe enkazının sınav sonuçları

Damla durumları hakkında Türk neden şüphe enkazının sınav sonuçları
Yine Haziran ayının yirmi ikinci Suriye tarafından bırakılan Türk uçağı sorunu henüz net ayrıntılı, karmaşık ve birbiriyle yol açar.Yine Haziran ayının yirmi ikinci Suriye tarafından bırakılan Türk uçağı sorunu henüz net ayrıntılı, karmaşık ve birbiriyle yol açar.
Suriye Türk uçağı tanınması bunu Suriye hava sahasını ihlal ve daha sonra Devlet Başkanı Beşar Esad ile dudakları olanlardan dolayı pişman olduğu gerekçesiyle düştü sonra, yeni ayrıntılar tekrar amacı hakkında şüpheler ve nasıl uçak düşmesi yükseltir ortaya çıkmıştır.
Duyurdu, Türk Genelkurmay, soruşturma ve uçağın enkazının inceleme sonuçları ile denizin dibinde bulundu uçağı isabet ile ilgili yaptığı açıklamada, herhangi bir somut kanıt uçağı nedeniyle yakıt sızıntısı veya bu şey bombalayarak veya yanma düşmüş olduğunu kanıtlıyor bulamadık böyle.
Gelişmeleri takip yetkili durumda-you-go halka arz sanat, bulundu bile parçaların uçağın enkazı diğer kısımlarının çıkarılması nedeniyle maruz araştırma gemisi için durmuştu doğruladı şey kanıtlamak ve dev keşfetmek vermedi Türk Genelkurmay Başkanlığı tarafından yayınlanan açıklamada "Natelios "teknik bir arıza.
Açıklamada, silahlı kuvvetler, tüm resmi tamamlayıncaya kadar uçağın geri kalanı çıkarmak ve uçakların çekim aşağı ilgili somut sonuçlar gelmek için yeni yollar arıyoruz dikkat çekti

Aucun commentaire

Fourni par Blogger.