Azerbaycan Cumhurbaşkanı Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Türk alır

الرئيس الآذري يستقبل وزير العمل والضمان الاجتماعي التركي

الرئيس الآذري يستقبل وزير العمل والضمان الاجتماعي التركي
استقبل الرئيس الأذربيجاني "إلهام علييف" وفدًا تركيًّا يترأسه وزير العمل والضمان الاجتماعي التركي "فاروق جليك". وشدّد الطرفان خلال اللقاء على أهمية تطور العلاقات بين البلدين، كما بحثا سبل تبادل الخبرات بين الموسسسات التركية والآذرية.

استقبل الرئيس الأذربيجاني "إلهام علييف" وفدًا تركيًّا يترأسه وزير العمل والضمان الاجتماعي التركي "فاروق جليك".
وشدّد الطرفان خلال اللقاء على أهمية تطور العلاقات بين البلدين، كما بحثا سبل تبادل الخبرات بين الموسسسات التركية والآذرية.
وأضاف جليك في حديث له بأن وزارة العمل والشؤون الاجتماعية التركية ونظيرتها الأذربيجانية في تعاون مشترك بنّاء وفعال.

, "İlham Aliyev" ve Çalışma ve Sosyal Türkiye'nin Güvenlik Bakanı başkanlığında Türk heyeti "Faruk Çelik". Azerbaycan Cumhurbaşkanı AlınanTaraf görüşmede iki ülke arasındaki ilişkilerin geliştirilmesi önemi de, Türk ve Azeri Amoosssat arasında uzmanlık alışverişi yollarını tartıştılar vurguladı.

, "İlham Aliyev" ve Çalışma ve Sosyal Türkiye'nin Güvenlik, Bakanı başkanlığındaki Türk heyetinin "Faruk Çelik." Azerbaycan Cumhurbaşkanı Alınan
Taraf görüşmede iki ülke arasındaki ilişkilerin geliştirilmesi önemi de, Türk ve Azeri Amoosssat arasında uzmanlık alışverişi yollarını tartıştılar vurguladı.
Glick Çalışma ve Sosyal İşler Bakanlığı, ortak bir işbirliği içinde Türk ve Azeri meslektaşlarıyla etkin oluşturmak ve bu bir röportajda söyledi.

Aucun commentaire

Fourni par Blogger.