ADULLAH ÇATLI DEDE OLDUمراد علمدار

ADULLAH ÇATLI DEDE OLDU
ÇATLI’NIN BÜYÜK KIZI GÖKÇEN ÇATLI, DÜN SABAH ERKEK BİR ÇOCUK DÜNYAYA GETİRDİ. BEBEĞE DE BABASININ ADI “ABDULLAH YİĞİT” VERİLDİ.
 
SARİYERGAZETESİ.COM habercilikteki başarısını ve hızını sadece Sarıyer ile sınırlı tutmuyor. Tüm Türkiye ve ulusal basın da bizim haberlerimizi takip etmeye devam ediyor.
ÇATLI’NIN TORUNU OLDU
Yine ilk kez ve sadece SARIYER GAZETESİ yazıyor, zaten kimsenin bu bilgiye ulaşması da mümkün değil. 1996 yılında Balıkesir’in Susurluk ilçesinde geçirdiği trafik kazasında yaşamını yitiren ünlü ülkücü Abdullah Çatlı, DÜN sabah dede oldu. Merhum Çatlı’nın büyük kızı Gökçen Çatlı, bu sabah (Perşembe)  Bahçelievler MedicalPark Hastanesi’nde bir erkek bebek dünyaya getirdi.
“ABDULLAH YİĞİT” BEBEK
2003 yılında işadamı Aydın Özen ile dünya evine giren Gökçen Çatlı, bebeğine babası Abdullah Çatlı’nın ismini verdi. Oldukça sağlıklı bir şekilde dünyaya gelen minik bebeğe “ABDULLAH YİĞİT” adı verildi. Çatlı ailesini sevindiren müjdeli haber ailenin yakın dostlarına da mesajla bildirildi.
Sarıyer Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Bekir Batu da müjdeli haberi alan isimlerden birisiydi. Batu, Çatlı ailesini arayarak tebrik etti ve minik Abdullah Yiğit’e sağlıklı ve uzun ömürler diledi.
SARIYER GAZETESİ olarak Çatlı ailesini, anne Gökçen Çatlı Özen ve baba Aydın Özen’i bir kez daha tebrik ediyor, minik “Abdullah Yiğit"e de aramıza hoş geldin diyoruz.
 
NİKAH ŞAHİDİ MUHSİN YAZICIOĞLU’YDU
 
Merhum Abdullah Çatlı’nın iki kızı bulunuyor. Çatlı’nın küçük kızı Selcen Çatlı, 2002 yılında Büyük Tarabya Otel’inde düzenlenen görkemli bir düğün ile dünya evine girmişti. İşadamı Arif Bayrak ile evlenen Selcen Çatlı Bayrak’ın 5 yaşında Nadide adında bir kızı bulunuyor. Çatlı’nın 3 dil bilen büyük kızı Gökçen Çatlı da 2003 yılında Topkapı Eresin Otel’de yapılan görkemli bir düğünle işadamı Aydın Özen ile dünya evine girdi. “Babam Çatlı” isimli kitabıyla da tanınan Gökçen Çatlı’nın düğününde nikah şahitliğini BBP’nin merhum Genel Başkanı Muhsin Yazıcıoğlu yapmıştı. Basın dünyasından sadece Gazeteci Bekir Batu’nun davet edildiği düğüne, dönemin KKTC Cumhurbaşkanı Rauf Denktaş da tebrik mesajı göndermişti. Efsane ülkücü Abdullah Çatlı'nın Sarıyer'de de yakın akrabaları bulunuyor.

Aucun commentaire

Fourni par Blogger.