160. BÖLÜM ÖZETİ VE FOTOĞRAFLAR

160. BÖLÜM ÖZETİ VE FOTOĞRAFLAR
Türkiye’nin fenomen dizisi Kurtlar Vadisi Pusu’nun nefesleri kesecek 160. bölümü, 24 Mayıs Perşembe akşamı TNT ekranlarında olacak. İşte adım adım sezon finaline yaklaşırken Kurtlar Vadisi Pusu’nun 160. bölümünde yaşanacaklar:
Memati, Selvi’nin hapisten kurtulacağına inanmaktadır. En büyük destekçisi Savcı Leyla’dır. Memati, düğün tarihini bile almıştır. Leyla, Selvi’yi kurtaracak ufacık bir delil bulabilmek için her yolu denemektedir.

Pusat, Zaza’yı ve yeğenlerini almıştır. Onlardan intikamını almak isteyen Pusat, işkenceye başlar. Ancak son anda gelen sürpriz isim, Zaza’yı Pusat’ın elinden alır.

Polat Alemdar ise Kara’yı bulmak için harekete geçer. Onu, Kandil’e götürülmeden Cemal’in elinden almak istemektedir. Polat ve ekibi, Cemal’in Kara’yı götürmek için kullanacağı yolu öğrenir ve Kara’yı alabilmek için pusu kurarlar. Ancak onları büyük bir sürpriz beklemektedir.

Tüm bunlar ve daha fazlası, Kurtlar Vadisi Pusu’nun 24 Mayıs Perşembe akşamı TNT’de yayınlanacak aksiyon ve heyecan dolu 160. bölümünde olacak...

Aucun commentaire

Fourni par Blogger.