Polat alemdar Abdullah Çatlı yımı canlandırıyor?

pğolatta ilk başlarda mafyaydı öyle gözükmesi gerekiyordu devletten kaçıyordu birçok kez kaçak olarak yaşadı şimdi ise kgt kurumu altında devletin şemsiyesinde bulunuyor.
bencede abdullah çatlıyı canlandırıyor.biryerde okuduğum yazıyı göstermek isterim:

Gökşen Çatlı:‘Polat Alemdar Karakterinde Babamdan İzler Görmek Mümkün’Geçtiğimiz günlerde Deşifre programında Abdullah Çatlı ele alındı.Kızı Gökşen Çatlı ile yapılan röportaj yayınlanıyordu.Deşifre programı sunucusu Mehmet Ali Önel’in Kurtlar Vadisindeki Polat karakterinin Çatlı’yı mı canlandırdığı sorusuna Gökşen Çatlı’nın cevabı ‘Babamdan izler var.’ Şeklinde oldu.Ne tam olarak reddetti ne de tamamen aynısı dedi ..
Mehmet Ali Önel’in, dizideki karakterin devlet görevlisi olduğunu, ancak Çatlı’nın birçok cinayetin faili olarak arandığı,suçlu biri olduğunun belirtmesi üzerine Gökşen Çatlı ; dizideki Polat karakterinin içinde bulunduğu görev dolayısıyla devlet görevlisi kimliğini sakladığını,mafya babası olması gerektiğini söyleyerek ince bir mesaj verdi …

Programın başından beri babasının Devlet görevlisi olduğunu,derin devlet adına faaliyet gösterdiğini söyleyen Gökşen Çatlı,derin devletin ülke çıkarları için çalıştığını ancak bir süre sonra başa getirilen bazı kişilerin devletin çıkarlarından önce kendi çıkarlarını düşündükleri ve devlete zarar verdikleri için Abdullah Çatlı’nın derin devletin o kanadı ile ters düşmesinin akabinde ölüm emrinin verildiğini,bunu babasının son zamanlardaki konuşmalarından anladığını söylüyordu.

Bu röportaj Kurtlar Vadisi Pusu’nun 54.bölümünden önce yapılmıştı.Polat Alemdar KGT nin başında bulunuyor.KGT yer altına çekilmiş bir kurum,yani derinlerde…Derin devletin bir kanadı.54.bölümde İskender Büyük yeni bir oluşumun başına geçti ve kendisi ile uzlaşmazsa Polat Alemdar’ın derin devletten lav edileceğini söyledi.İskender de derin devletin bir kanadı,devleti kendi amaç ve çıkarları için kullanan biri.Bu durumda Abdullah Çatlı ile Polat Alemdar arasında büyük bir benzerlik olduğu ortaya çıkıyor.
Eski dizide Polat Alemdar üzerinden Çatlı’nın mafya yönü anlatıldığını varsayarsak şimdi de devlet yönü anlatılıyor görüşü kabul edilebilir.Zaten İskender Büyük’ün yapılanması ile mücadele eden Polat için,’Çatlı’ yakıştırması tarafımızdan ‘Pusuda Kim Kimdir?’ araştırmasında yapılmıştı.Bir dönem devlete çalışan Çatlı’nın devletin kötü çocuklarıyla ters düştüğünü ve onlarla mücadeleye giriştiğini,Polat Alemdar’ın da aynı durumda olduğunu zamanında söyledik.
Polat Alemdar’ın kaderi de Abdullah Çatlı gibi olmaz inşallah ….
ينبغي أن تبدو المافيا والدولة نجت في البداية pğolatta مرات عديدة، كما عاش فارا من وجه العدالة تحت مظلة دولة وكالة لديها الآن KGT.
أود أن أقرأ المقال canlandırıyor.biryerde çatlıyı bencede عبد الله:

Gökşen Catli: "شخصية باركر ألين ترى تذكير من والدي"نص مقابلة مؤخرا مع برنامج Catli Gökşen alındı.Kızı المعرض yayınlanıyordu.Deşifre Catli المضيفة موجهة محمد علي وادي الذئاب Önel'in باركر هل الطابع الذي تضطلع به الجواب كاث Gökşen كاث على السؤال "لقد تابعت والدي". oldu.Ne على شكل رفض أن يكون بالضبط ما قاله في كامل ..
محمد علي Önel'in، الصفيف حرف أن المسؤولين في الدولة، ولكن مرتكب جريمة قتل كما كاث سعى العديد من، مذنب في واحدة من Catli Gökşen تشير إلى أنه في مهمة مجموعة في أي شخصية باركر يختبئ وبالتالي عن هوية المسؤولين الحكوميين، قائلا انه يريد أن يكون رسالة خفية إلى عراب وقدم ...

الرسمي للدولة منذ بداية البرنامج الذي والده، الذي أبدى عميق Gökşen Catli نيابة عن الدولة، والدولة الخفية تعمل لمصلحة البلاد، ولكن عادت بعد حين، وبعض الناس يعتقدون مصالحهم الخاصة قبل مصالح حكومة الولاية لإعطاء الأضرار التي لحقت جناح Catli الدولة عبد الله عميق بعد أوامر الموت التي قدمها سقوط المعاكس، قائلا انه يتفهم الخطب والده في الآونة الأخيرة.

KGT ألين yapılmıştı.Polat قبل هذا اللقاء في بداية وادي الذئاب 54.bölümünden bulunuyor.KGT Pusu'nun مؤسسة تحت النار الأرض، وعميق جدا ... عميق دولة لديها kanadı.54.bölümde مع الاسكندر الأكبر، وأصبح رئيسا لمنظمة باركر جديد uzlaşmazsa söyledi.İskender تكون دولة عميق عميق من الحمم الجناح Alemdar للدولة، والدولة تستخدم لأغراضها ومصالحها الخاصة من biri.Bu ألن باركر هو التشابه الكبير مع هذه القضية الناشئة وعبد الله Catli.
وقال ألن باركر خلال الصفيف، على افتراض وتعتبر الآن اتجاه الدولة القديمة مافيا كاث رأي اتجاه edilebilir.Zaten قال باركر تكافح مع هيكل اسكندر، و 'Catli "من قبل الفكر بأنه" كمين من هو من؟ "فترة المسح، وyapılmıştı.Bir الدولة وقال باركر موظفي الدولة القسطرة تشارك في المعركة ضد الأطفال الفقراء وصداماتها، أنه في الوقت نفسه، Alemdar.
وآمل أن لا، مثل مصير Alemdar عبدالله باركر Catli ....

Aucun commentaire

Fourni par Blogger.