161. BÖLÜM ÖZETİ VE FOTOĞRAFLAR 161. قسم الموجز وصور

161. BÖLÜM ÖZETİ VE FOTOĞRAFLAR
161. BÖLÜM
Türkiye’nin fenomen dizisi Kurtlar Vadisi Pusu, nefesleri kesecek bir bölümle sezon finali yapıyor. İşte verdiği bir haftalık kısa aranın ardından 7 Haziran Perşembe akşamı 161. bölümüyle TNT ekranlarında olacak muhteşem sezon finalinde yaşanacaklar:
Kurtlar Vadisi’nde muhteşem düğün!

Sonunda Memati’nin Selvi’ye söz verdiği düğünün günü gelmiştir. Dost-düşman herkes bu muhteşem düğünde buluşur. Zaza, Zülfikar, Pusat ve birçok sürpriz isim, düğünde boy gösterir.

Tüm dertler bir geceliğine bir tarafa bırakılmış, bütün ekip Memati’yle Selvi’nin düğününde doyasıya eğlenmektedir.

Polat da Memati’yi bu en mutlu gününde yalnız bırakmaz. Polat’ın düğüne yetişemeyeceğini düşünen Memati, onu karşısında görünce çok sevinir. Polat, can dostu Memati’yle harmandalı oynamadan onu evlendirmeyecektir!

Herkes büyük bir coşkuyla Polat ve Memati’nin harmandalı oynamasını izlerken ortaya çıkan silah ise düğünü kana bulamaya hazırlanmaktadır!

Tüm bunlar ve daha fazlası, Kurtlar Vadisi Pusu’nun 7 Haziran Perşembe akşamı TNT’de yayınlanacak aksiyon ve heyecan dolu sezon finalinde olacak...

. قسم الموجز وصور
واين وادي الذئاب سلسلة من الظواهر في تركيا، هو النهائي في الموسم لالتقاط الأنفاس، وقسم يقوم به. وهنا استراحة قصيرة، بعد أسبوع من 161 له في مساء يوم الخميس 7 يونيو وسوف yaşanacaklar النهائي في الموسم رائع من مادة تي ان تي أن تكون جزءا من الشاشات:
وادي الذئاب زفاف رائع!

وقد وعدت سيلفي Memati'nin في نهاية يوم الزفاف. الجميع في حفل الزفاف من الصديق من العدو في هذا رائع قاء. ظاظا، ذو الفقار، والعديد من اسم Pusat مفاجأة، يظهر في حفل الزفاف.

ترك كل همومك جانبا ليلة واحدة، والتمتع زفاف من سيلفي Memati'yle ترفيه عن الفريق بأكمله.

باركر في اليوم أمتع Memati'yi أترك لكم وحده. لوكاس يعتقد أن زفاف yetişemeyeceğini بولات، سعيد جدا لرؤية وجهها. باركر، والحياة للعائلات Memati'yle harmandalı evlendirmeyecektir له اللعب!

يمكن للجميع مشاهدة بحماس كبير للعب harmandalı Memati'nin الناشئة من بولات والدم ليس العثور على أسلحة في ذلك إعداد الزفاف!

كل هذا وأكثر، وادي الذئاب في مساء يوم الخميس من حزيران TNT Pusu'nun 7 بث النهائي في الموسم مليء العمل والإثارة ...

Aucun commentaire

Fourni par Blogger.