Özgü, Beyaz'ı can evinden vurdu!

Bir dönem Sezen Aksu'yu programına getirmek için büyük uğraş veren ve sonunda dileğine kavuşan Beyaz, Özgü Namal'ın, Aksu'nun doğumgününe katılarak düet yaptıkları açıklamasına çok bozuldu...

Özgü Namal'ın birbirinden seksi fotoğrafları için tıklayın...

Her fırsatta Sezen Aksu'yu öven ve beğenisini dile getiren Beyaz, anlaşılan Aksu'ya yeterince yakın duramamaktan dertli! CNNTURK'teki 'Nası Yani?' programına konuk olan Özgü Namal ile aralarında geçen sohbet ve Beyaz'ın yüzünün aldığı şekil dikkatlerden kaçmadı. Namal'ın biraz da kinayeli bir tavırla söylediği sözler Beyaz'ı pek bir hüsrana uğrattı.


Televizyon gazetesinin haberine göre programdaki konuşmalar sırasında söz, Özgü Namal'ın 'Güneşin Oğlu' filminde şarkı söylemesine geldi. Namal, yönetmen Onur Ünlü'ye inandığı için filmde şarkı söylemekten rahatsızlık duymadığını ifade etti. Bu sırada Meral Okay'ın araya girerek "O Sezen Aksu ile düet yapmış kadın" ifadesini kullanması üzerine şaşıran Beyaz'ın yüzü asıldı ve işi espriye vurdu. İkili arasında kinayeli bir konuşma yaşandı.Beyaz: Öyle mi? Nerede?
Özgü Namal: Evet. Her yerde! Doğumgününde.
Beyaz: Nasıl?
Özgü Namal: Bayağı çatır çatır..
Beyaz: !!!


Özgü Namal:Sen yaptın mı Sezen Aksu ile düet?
Beyaz: Hayır yapmadım!! Beni çağırmadı o doğumgününe!
Özgü Namal: Sen yok muydun o doğumgününde?
Beyaz: Yoktum! Namal'ınاكسو هي فترة في نهاية البرنامج، وأتمنى لتحقيق ذلك جهدا كبيرا المكتسبة، محددة Namal'ın الأبيض، ووصف عيد ميلاد اكسو من خلال المشاركة في اللعبة جدا ... يفعلون دويتو

انقر هنا للحصول على صور مثيرة من بعضنا البعض ... Namal'ın محددةSezen اكسو كل فرصة للتعبير عن الثناء والاعجاب من البيض، غير قادر على ما يبدو لوقف في اكسو، قريبة بما فيه الكفاية لالمتألم! CNNTURK'teki "كيف ذلك؟" وكان Namal ضيفا على برنامج مع إيلاء اهتمام خاص لبعضها البعض من خلال الدردشة ولم يتم تشغيل وجهه الأبيض. أبيض Namal'ın قليلا بالاحباط الكلمات ملمح من موقف المهزوم.


جاء "ابن الشمس" Namal'ın محددة وفقا لتقارير صحفية قال خلال البرنامج التلفزيوني الحديث، إلى الغناء في الفيلم. وقال Namal، مدير Ünlü'ye الانزعاج أونور سمع الغناء في الفيلم أن نعتقد. خلال هذا التدخل ميرال حسنا واسمه "لقد فعل دويتو مع Sezen اكسو امرأة" التعبير عن الدهشة على استخدام سقط وجهه الأبيض وضرب نكتة وظيفة. كان هناك حديث بين استعاري اثنين.أبيض: هل هذا صحيح؟ أين؟
محدد Namal: نعم. في كل مكان! عيد ميلاد.
أبيض: كيف؟
محدد Namal: فظ أزمة أزمة '..
أبيض:


Namal محددة: كنت قد فعلت دويتو مع Sezen اكسو؟
الأبيض: لا، لم نفعل ذلك! عيد ميلاد لم لم يتصل بي ذلك!
محدد Namal: لم لكم عيد ميلاد؟
أبيض: لم أكن!
Aucun commentaire

Fourni par Blogger.