Abdullah Çatlı'nın kızından çarpıcı açıklamalar Abdullah Çatlı'nın kızından çarpıcı açıklamalarابنة Catli وصف عبد الله ضرب ابنة Catli وصف عبد الله


Abdullah Çatlı'nın kızından çarpıcı açıklamalar

Abdullah Çatlı'nın kızından çarpıcı açıklamalar

Güncelleme:03 Kasım 2006 13:51

Susurluk kazasında hayatını kaybeden Abdullah Çatlı'nın, kızı Gökçem Çatlı babasının hayatını anlatan bir film çekmek için senaryo çalışmaları yaptığını söyleyerek, babasının bulunduğu grubun ismini ilk kez açıkladı.

Gökçem Çatlı'nın ikinci kitabının ismini alan grubun adı 'Çelik Çekirdek'. Susurluk kazasının 10. yıldönümü nedeniyle babası Abdullah Çatlı için memleketi Nevşehir'de düzenlenen anma etkinliklerine katılan Gökçem Çatlı, babasının yaptıklarını ve hayat hikayesini anlatmak için ikinci bir kitap yazdığını ve bu kitabın yılbaşında piyasaya çıkacağını açıkladı. Gökçem Çatlı, kitapta babasının karıştığı olayları tüm çıplaklığıyla anlatacağını söyledi.

Bugüne kadar insanların sürekli olarak babasının legal olup olmadığını kendisine sorduğunu aktaran Çatlı, "Babamın ne denli legal olup olmadığını ve neye ne kadar bağlı olduğu bana soruluyor. Bizse babamın yüzde 100 hiçbir yere bağlı veya bağımlı olmadığını belirterek, yurtdışında yaptığı eylemlerden ve yurtiçinde yaptığı operasyonlardan bahsettik.

Fakat bunları anlatırken hiçbir zaman grubun ismini tam olarak telaffuz etmek istemiyorduk. 2. kitapta bir mahsuru olmadığını düşünerek, 'Çelik Çekirdek'i açıklamaya karar verdik. Çünkü artık çoğu şey aleni bir şekilde söyleniyor ve ülkenin de böyle bir oluşumu duymaya ihtiyacı olduğunu düşünüyorum" dedi.


Çatlı'nın kızı Gökçem Çatlı, televizyon dünyasında babasını ve yaptıklarını en iyi anlatan filmlerin Deli Yürek ve Kurtlar Vadisi olduğunu söyledi. Her iki dizinin de son haftalarda ortaya çıkan dizilere göre babasını daha iyi anlattığını ve Abdullah Çatlı'nın da benzer olaylar yaşadığını ifade eden Gökçem Çatlı, önümüzdeki yıllarda böyle bir çalışma yapacağını açıkladı.

Senaryosunu kendisinin yazacağı, babasının hayatını ve yaptıklarını anlatacağı sinema filmini 2 yıl sonra tamamlamayı planlayan Gökçem Çatlı, "Bir sinema çalışmamız olacak. Böyle bir niyetimiz var ve yapmak istiyoruz. Zamanlama açısından ele alınacak konuların bazı yerleri zedelememesi açısından uygun zamanı beklememiz gerekiyor" diye konuştu. توفي عبد الله في حادث تحطم سوسورلوك كاث، وهو فيلم عن حياة والده لأخذ ابنتها Catli كوكجن، قائلة انها وضعت سيناريو العمل، حيث كان والده الذي أعلن للمرة الأولى اسم المجموعة.

الكتاب الثاني، واسم 'الأساسية الصلب "الفرقة اسم كوكجن كاث. 10 سوسورلوك حادث ذكرى والده، عبد الله Catli، وحضور حفل تأبين لكوكجن مسقط Catli نفسهير، فعل والد، وكتب الكتاب الثاني ليحكي قصة الحياة، وقال أن هذا الكتاب سيكون متاحا في عيد الميلاد. Catli كوكجن، قال الكتاب سوف اقول تورط والده في الأحداث التي وقعت في عري لها جميع.

حتى الآن لأن الناس يتساءلون باستمرار له سواء نقل والده القانونية Catli، "والدي اذا ما هو قانوني وما مدى يعتمد على مقدار ما يطلب مني، ولكن نحن متصلة أو تعتمد على والدي لا مكان تحدد ما إذا كان أو لم يكن 100 في المئة، وعمله في الخارج والداخل تحدثنا عن عملياته .

ولكن نقول لهم أبدا تنطق باسم جماعة لم تكن ترغب في كامل. 2. معتبرا أن العائق من الكتاب، "الفولاذ Çekirdek'i قررت أن أشرح. لأن الكثير من ما هو الآن وقال ليكون وسيلة واضحة، وأعتقد أن البلاد في حاجة لسماع مثل هذه الأحداث، "قال.


Catli ابنة كاث كوكجن، في العالم من قلب الفيلم التلفزيوني المجنون، والذي يقدم أفضل وصف والده، وقال لهم إن وادي الذئاب. وبرزت في الأسابيع الأخيرة في كل من المصفوفات والمصفوفات وأوضح والد أفضل من أحداث مماثلة في حياة الناس والتعبير عن عبد الله Catli كوكجن Catli، أعلنت في السنوات القادمة القيام بمثل هذه الدراسة.

وسوف يكتب السيناريو نفسه، لنقول حياة والده وأنهم يخططون لاستكمال فيلمه الروائي بعد ذلك بعامين Catli كوكجن، "سوف تعمل في إحدى دور السينما، وهناك وتريد أن تجعل مثل هذه النية. Zedelememesi وفيما يتعلق بقضايا توقيت لمناقشتها من حيث بعض الأماكن علينا أن ننتظر الوقت المناسب"، قال.

Aucun commentaire

Fourni par Blogger.