Kurtlar Vadisi'nde metres sürprizi

Kurtlar Vadisi Pusu son bölümde Polat, hiç beklenmediği bir sürprizle karşılaştı. İzleyiciyi şaşırtan ise Mehmet Fikret Bey'in sevgilisi oldu... Sürpriz sevgili yanından ayırmadığı İbrahim'in üniversiteli kızı çıktı...

İBRAHİM'E PATRON KAZIĞI

Kurtlar Vadisi pusunun son bölümünde sürpriz ilişki ortaya çıktı. "İbrahime de söyledim" sözü ile meşhur Mehmet Fikret bey meğer, İbrahim'in kızını baştan çıkarmış. İlişkiyi itinayla saklayan kart zampara, kızı tavlamak için de bir jeep hediye etti. O jeep ise sürpriz bir isim tarafından çalınıyor...



Kurtlar Vadisi Pusu, 72. bölümünde alışılmışın dışında özetsiz olarak ekranlara geldi. Galatasaray-Panathinaikos maçı nedeniyle özeti verilmeyen Kurtlar Vadisi'nde bu hafta, Abdulhey'in Gladio'nun bir parçası mı acaba sorusuyla sona erdi...

CAN ÇIKAR HUY ÇIKMAZ

Memati'nin yaktığı psikopat Cevat iyileşip ayağa kalktı. Tedavisinin yapıldığı evden çıkmadan önce de onu iyileştiren doktor ile hemşireye teşekkür etti. Ardından da onları adamlarına bağlatıp, üstlerine bir bidon benzin döktürdü.



Doktor ile hemşireye "birinin ölümü diğerinin yaşaması için gerekli" diyerek kibriti çakan Cevat, kahkahalar atarak, "Doğru demişler, can çıkmadan huy çıkmıyor" sözü arasında onları ateşe verdi.

EBRU İNTİKAM PEŞİNDE

Polat'ın Ebru'ya "babanı ben öldürdüm" demesine karşın Ebru, babasını öldürenin ya Abdulhey ya da Memati olduğundan emin. Polat ile konuyu konuşan Ebru, Polat ile konuyu kapattıkları konusunda anlaştılar. Ancak Ebru, Polat ile konuşmasından 1 gün sonra hem Memati'nin evine gitti hem de Abdulhey ile görüştü. Bu görüşmelerde Ebru, ikiliden birisinin babasını öldürdüğünü itiraf etmesini bekledi ancak sonuç alamadı.

Daha sonra babasının bir arkadaşının yanına giden Ebru, babasını Abdulhey'in mi yoksa Memati'nin mi öldürdüğünü, babasının arkadaşından öğrenmesini istedi.

BAYRAK DİREĞİNE ÇEKİLEN YAKIŞIKLI ÖLMEDİ!

CIA ajanı ve Gladio yapılanmasının başını çeken Aron Feller, birçok kemiği kırılan ve bayrak direğine asılan Yakışıklı'yı kurtardı. Levent Bozoklar'ı yani Yakışıklı'yı tedavi eden Aron Feller, ondan intikam almasını isteyecek. Ancak Aron Feller, Levent Bozoklar dolayısıyla Polat'ın kendisi hakkında bir ipucuna sahip olduğundan habersizdir. İnternette Levent Bozoklar'ı araştıran Polat, Aron Feller'in de bilgisine ulaştı...

5. ADAM SONUNDA BULUNDU!

Başbakan suikastinde Gladio'nun 5. adamına bir türlü ulaşamayan Polat, Ercüment'in eline geçen fotoğraftan dolayı 5. adam olduğunu düşünmüştü. Ancak fotoğrafın bu bölümde fotomontaj olduğu anlaşıldı. Polat daha sonra fotomantajı yapan elemanı buldu ancak bir tetikçi tarafından öldürüldü.


Tetikçiyi yakalayan Polat, tetikçinin telefonunun çalmasının ardından telefonu açınca karşısında Yıldız'ı buldu. Bu ise 5. adamın Yıldız olduğunu ortaya çıkardı. Yıldız ise bu görüşmeden sonra açığa çıktığını anlayınca büyük bir panik yaşadı. Tataroğlu'nun karşısına çıkan Yıldız, bir tokatta ondan yedi. Daha sonra ise saklanmak için, Cevat'ın yanına sığındı... Müsteşar Ünsal Kemal sayesinde Yıldız'ın yerini keşfeden Polat, orda bir sürprizle daha karşılaşır. Cevat ölmemiştir!

GECENİN SÜRPRİZİ ABDULHEY

İstihbarat ekipleri, Ebru'nun babası Ercüment'in emniyete giderken güzergahının belli edilmesinden ve ölümünden dolayı Abdulhey'i istihbarat binasında bir koğuşa attılar.
Onu tuzağa düşüren ise çok güvendiği Alper oldu...



Abdulhey'e bir türlü ulaşamayan Polat, müsteşardan yerini tespit ettirmesini istiyor... İstihbaratın 5. adam olarak bir kişiyi içeri aldığını düşünen müsteşar ise bu kişinin kimliğini öğrenme çabasındayken şoke oluyor. Yer tespiti sonucu içeri alınan kişinin Abdulhey olduğu ortaya çıkıyor. Polat bu haberi aldığında yüzünün rengi değişti ve dizi bu sahne ile bitti.

Aucun commentaire

Fourni par Blogger.