Uluslararası Kadınlar Günü Memathi. Heroes serisi Woody DiabMemathi International Women's Day. Woody Diab Heroes series

ميماتي مسلسل وادي الذئاب اليومUluslararası Kadınlar Günü Memathi.

Memathi iletken
Jurkan kadınların sorunlarını inceliyor Süleyman Demirel Üniversitesi (SDÜ) tarafından düzenlenen Aegon Uluslararası Kadınlar Günü dolayısıyla düzenlenen törene katıldı ve orkestra Memathi yıldızı ve Kurtlar Vadisi ile oynarken edilmiştir ve o şarkı söylüyordu.
Ve Güzel Sanatlar ve töreni Fakültesi üyeleri katılan öğrencilerin konser olmuştur bir süre devam etti ve seyirciler arasından rousing alkış aldı.
Ve Öğrencilerden birinin isteği üzerine Kurtlar 'Ayşe Şehir Girdap Gülüm' dizisinin Memathi Vadisi'nin şarkı seslendirdi. Ve kadına yönelik şiddet konulu bir konferans düzenledi ve Gürkan ile konuşmak, şiddetin eğitim temelinde yatıyor. Ve hatıra fotoğrafı alarak, Memathi Paneli devretme töreni sona erdi

conductor Memathi
Examines the problems of women Jurkan Suleyman Demirel University (SDU) participated in a ceremony organized by the Aegon International Women's Day, so the star and the Valley of the Wolves Memathi and orchestra have been playing with, and he was singing.
Faculty members and students participating in the ceremony of Fine Arts and became the concert continued for a while and rousing applause from the audience.
And the Wolves at the request of one of the students 'Eddy Gülüm Ayse City' series Memathi Valley sang songs. And held a conference on violence against women and to talk with Gürkan, on the basis of violence lies in education. And taking a souvenir photo, the ceremony came to an end-over Memathi Panel


Valley of the Wolves series today Memathi
Kurtlar Vadisi Memathi serisi bugün

Aucun commentaire

Fourni par Blogger.